Nasi Eksperci

Fundament zespołu Constultants.pl stanowią trzej eksperci – Jacek, Maciej i Tomasz.

Współpracujemy ze sobą od ponad 20 lat w różnych projektach. Doskonale znamy problematykę polskich firm małych i średnich. Operujemy w bieżących realiach rynkowych i podatkowych. Każdy z nas zbudował i z sukcesem sprzedał swoje firmy lub biznesy innym podmiotom w brażach: telemarketing, outsourcing procesów biznesowych, telekomunikacja i telewizja kablowa, sieć nośników digital signage. Na co dzień doradzamy w kilku firmach, rozwiązujemy realne i bieżące problemy, optymalizujemy koszty i procesy.
Posiadamy ogromną sieć kontaktów biznesowych krajowych i zagranicznych, w tym także inwestorów.
Mówimy po polsku, angielsku, rosyjsku i francusku.

Cieszymy się sukcesami naszych klientów, szczególnie kiedy są one osiągane dzięki współpracy z nami.
Poznaj nas, klikając w nasze fotografie.

Angelika Zujko, Finteco-Proservice Poland

We worked together on the implementation of the system. Tomasz is a professional manager, having a great ability of fast problem solving. Also his good communication skills were a priceless contribution to our cooperation at a time. He is very ambitious and reliable person.

Radosław Czaplejewicz, CEO & Founder Genoscope

Tomasz to świetnie przygotowany technicznie menedżer - doskonale rozumie branżę telekomunikacyjną i informatyczną. Osoba o niesamowicie otwartym umyśle i kreatywnym podejściu do rozwiązywania problemów. Współpraca zawsze na zdrowych zasadach i miłym klimacie!

Kazimierz Ćwikła, Senior Vice President at Ptak Warsaw Expo

Solidny partner!

Andrzej Habryń, Technical and Science Leader at E-VAN Project Innovation AG

Tomasz, to niesamowity innowator, pełen energii i pomysłów menedżer. Świetnie rozumie koncepcje klienta, jego potrzeby i razem ze swoim zespołem skutecznie realizuje wdrożenia rozwiązań IT. Jeśli szukasz osoby, która świetnie czuje nowe technologie i rozwiązania, które efektywnie rozwiązują problemy biznesowe, to szczerze go polecam!

Marcin Perzyna, CEO at Festival Group

Firma Tomasza Piłata realizowała na nasze zamówienie ważny projekt z zakresu IT dla mediów. Projekt miał charakter innowacyjny i pierwszy raz został zrealizowany w Polsce w takim zakresie. Projekt został zrealizowany w bardzo krótkim terminie i całkowicie zgodnie z zamówieniem.

    Consultants

    Doświadczony zespół doradców i ekspertów w zakresie optymalizacji sprzedaży, CallCenter, IT, e-commerce, wsparcia i doradztwa IT, cybersecurity, RODO.

    Kontakt

    ©2022 Consultants.pl All Rights Reserved.